O nás


Úvodní fotografie

Česká dopravní společnost AUTODOPRAVA Václav Novák vznikla již v počátku devadesátých let, kdy její specializací a hlavním zaměřením byl dovoz automobilů ze zahraničí. V průběhu let firma získávala více a více zkušeností, postupně rozšiřovala své služby a vozový park. V roce 2006 získala firma nový směr, změnila si své budoucí cíle a přejmenovala se na NOVÁK Transport – Nový Bydžov.

Stali jsme se moderní, stále se rozvíjející firmou, která získává stále lepší zázemí, dostává více zkušeností a rozšiřuje své služby k profesionálnímu provedení.

Naším hlavním cílem je dokonalé provedení našich služeb zákazníkovi, a tím získání stále více nakloněných zákazníků k nám.

Firma Novák Transport působí na dopravním trhu v rámci celé České republiky a Evropy od roku 1992.

Novák Transport zajišťuje dopravu zejména z těchto měst: Nymburk, Městec Králové, Poděbrady, Kopidlno, Kolín, Týnec nad Labem, Chvaletice, Přelouč, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Pardubice, Hradec Králové, Smiřice, Týniště nad Orlicí, Třebechovice pod Orebem, Opočno, Jaroměř, Dvůr Králové nad Labem, Lázně Bělohrad, Nová Paka, Jičín

TOPlist